callyou-icon Formu doldurun sizi arayalım

ETAP 1’de yaşamın başlamasıyla birlikte artan talebi karşılamak için ETAP 2 ön satışa sunulmuştur. Sizde Bodrum’da güvenli, sosyal ve huzurlu bir ev arıyorsanız, sizi FABAY Adabükü Evleri’ne bekliyoruz!

Etap 1 Huzurlu bir hayata
merhaba

Etap 1‘de yaşam başladı! Şehir gürültüsünden uzak, denizin kıyısında, doğa ve denizin her tonu ile iç içe bir yaşamın sürdüğü FABAY Adabükü Evleri’ne hoş geldiniz!

Proje Özellikleri

Panoramik deniz manzarasına sahip evinizde, yanı başınızdaki sosyal tesis ve butik çarşının sağladığı avantajlarla Bodrum Havalimanı'na yakın bir konumda doğa ile iç içe yaşayın.

Konforlu yaşamın
kapıları açıldı!

Seçkin ev sahiplerimiz Adabükü’nün keyfini yaşamaya başladılar. FABAY Adabükü Evleri denizin kıyısında rahat ve sakin bir yaşam hayal edenlerin tercihi.

Avantajlı Yatırım fırsatları devam ediyor!

Sahiplerine konforlu bir yaşam sunan, yatırımcısına kazandıran, güvenli, seçkin ve tüm ihtiyaçlara cevap veren bütünleşik bir yaşam...

Havalimanına sadece 12 dakika uzaklıkta, doğa ile iç içe konumda, kendine ait 2000 m2 sosyal yaşam alanlarına, 2000 m2 özel kumsal plaja ve Butik Çarşı'ya sahip Bodrum'daki tek proje!

FABAY life

Deniz, kum, güneş… Çocuklarınızla birlikte eğlenceli zaman ve sevdiklerinizle
birlikte geçireceğiniz huzurlu dakikalara hazır olun