callyou-icon Formu doldurun sizi arayalım

ETAP 1’de yaşamın başlamasıyla birlikte artan talebi karşılamak için ETAP 2 ön satışa sunulmuştur. Sizde Bodrum’da güvenli, sosyal ve huzurlu bir ev arıyorsanız, sizi FABAY Adabükü Evleri’ne bekliyoruz!

Etap 2 Her güne huzurla kalkacağınız
bir gelecek

Bodrum Adabükü’nde inşa edilen benzersiz projemize gösterilen ilgi dolayısıyla, Etap 2’nin satışları devam ediyor. Denize sıfır konumda, konforlu ve güvenli bir yaşam hayal edenler için planlanmış Etap 2’de bugün yerinizi alarak, siz de avantajlı fiyatlarla Bodrum’da bir ev sahibi olun.

Proje Özellikleri

Denizin kıyısında huzurlu bir yaşam arayanlar için ETAP 2 çok yakında başlıyor. Toplamda 60 adet 1, 2 ve 3 odalı teras ve bahçe katı evler Bodrum hayat tarzını sahiplerine sunacak. Panoramik deniz manzarasını eviniz her köşesinden hissedeceğiniz eşsiz bir konumda kuruluyor.

FABAY adabükü
evleri

Panoramik deniz manzarasına sahip evinizde, yanı başınızdaki sosyal tesis ve butik çarşının sağladığı avantajlarla Bodrum Havalimanı'na yakın bir konumda doğa ile iç içe yaşayın.

Avantajlı koşullar ile ön satışları başlamış olan Etap 2'de
yerinizi almak için acele edin!

Bodrum Adabükü’nde inşa edilen benzersiz projemize gösterilen ilgi dolayısıyla, Etap 2’nin satışlarına başladık. Denize sıfır konumda, konforlu ve güvenli bir yaşam hayal edenler için planlanmış Etap 2’de bugün yerinizi alarak, siz de avantajlı fiyatlarla Bodrum’da bir ev sahibi olun.

Ege'nin huzur veren maviliğini, evinizin her köşesinde hissedeceğiniz ayrıcalıklı bir yaşam burada...

Vaziyet Planları

Denizin kenarında 60 konuttan oluşan butik bir yaşam sizi bekliyor.

FABAY life

Deniz, kum, güneş… Çocuklarınızla birlikte eğlenceli zaman ve sevdiklerinizle
birlikte geçireceğiniz huzurlu dakikalara hazır olun