callyou-icon Formu doldurun sizi arayalım

ETAP 1’de yaşamın başlamasıyla birlikte artan talebi karşılamak için ETAP 2 ön satışa sunulmuştur. Sizde Bodrum’da güvenli, sosyal ve huzurlu bir ev arıyorsanız, sizi FABAY Adabükü Evleri’ne bekliyoruz!

Etap 3 Aklın Kalmasın, Sen Kal...

Bodrum Adabükü’nde inşa edilen benzersiz projemize gösterilen ilgi dolayısıyla, Etap 3’nin satışları başladı. Denize sıfır konumda, konforlu ve güvenli bir yaşam hayal edenler için planlanmış Etap 3’de bugün yerinizi alarak, siz de avantajlı fiyatlarla Bodrum’da bir ev sahibi olun.

Proje Özellikleri

Toplamda 52 adet 1, 2 ve 3 odalı teras ve bahçe katı evler Bodrum hayat tarzını sahiplerine sunacak. Panoramik deniz manzarasını eviniz her köşesinden hissedeceğiniz eşsiz bir konumda kuruluyor.

FABAY adabükü
evleri

Panoramik deniz manzarasına sahip evinizde, yanı başınızdaki sosyal tesis ve butik çarşının sağladığı avantajlarla Bodrum Havalimanı'na yakın bir konumda doğa ile iç içe yaşayın.

Farkı Yaşayın, Herkesten Farklı Yaşayın...

Toplam 52 konuttan oluşacak bu etapta, tüm evler eşsiz bir deniz manzarasına, konforlu bir tatil konseptine ve yatırımcılarına değer kazandıran özelliklerde hayat bulacak!

FABAY Adabükü Evleri sakinlerine sunulan tatil konforu sürekli geliştirilmeye devam edecek. Tümüyle genişletilmiş sosyal yaşam alanlarıyla birlikte tatil keyfi yıllar boyu sürecek.

Vaziyet Planları

Denizin kıyısında 52 konuttan oluşan butik bir yaşam sizi bekliyor.

FABAY life